Strona główna
O nas
Lampa ciemniowa
Oświetlenie LED
Automatyka roletowa
Wywrotnica
Galeria produktów
Kontakt

Lampy ciemniowe:

   Mikroprocesorowa lampa ciemniowa stanowiskowa MLC-S, służy do bezpośredniego oświetlenia stołu do ładowania kaset lub kuwet, tanków z płynami w procesach pozytywowych. Montaż na ścianie bocznej.

Lampa MLC-Sv.1    Mikroprocesorowa lampa ciemniowa ogólna MLC-O, przeznaczona jest do ogólnego oświetlenia ciemni, z montażem w centralnej części sufitu i zalecanym włącznikiem oświetlenia przy drzwiach wejściowych.
    Nasze lampy posiadają dużą siłę świecenia i skutecznie rozpraszają dotychczas panujące "egipskie ciemności", poprawiając Państwa komfort i bezpieczeństwo codziennej pracy.


    Obie lampy w wykonaniu:

   RTG - lampa LED świecąca światłem głębokiej czerwieni 660nm, z impulsową regulacją siły świecenia. Światło to jest bezpieczne dla niebiesko- i zielono-czułych materiałów rentgenografii medycznej i mammografii.

   Ten model lampy, znakomicie nadaje się do ciemni rentgenowskiej badań nieniszczących NDT.

   Fotograficzna - lampa LED świecąca światłem żółtym 589nm, z impulsową regulacją siły świecenia, gwarantującą bezpieczeństwo barwnym i czarno-białym materiałom pozytywowym.
   Zasilanie 230 VAC w standardowym wykonaniu, zasilanie z transformatora bezpieczeństwa napięciem 24 VAC na zamówienie.AKTUALNIE PRODUKOWANE LAMPY CIEMNIOWE !!! Oferty lamp w plikach PDF do pobrania:

LAMPY CIEMNIOWE LED FOTOGRAFICZNE i OSL wersja 2018

LAMPY CIEMNIOWE LED dla NDT 2017

Specialized LED Lighting for Animal Houses 2017

Top